Regulamin

1) Wszystkie prace na Sosowa Szablonarniamojego autorstwa, więc proszę o uszanowanie mojej pracy i nie przywłaszczania sobie szablonów nie należących do Ciebie.
2) Po złożonym i zaakceptowanym zamówieniu obowiązkowo na swoim blogu dodaj (zalinkowany!) button z mojej szablonarni.
3) Gdy pobierasz szablon zostaw informację pod najnowszą notką, w której będzie zawarty numer notki, z którego została pobrana praca. 
4) Jeśli szablon był wykonywany dla innej osoby i chcesz również go mieć na swoim blogu pierw skontaktuj się z jego właścicielem. Nic nie pobieraj bez zgody!
5) Jeśli złożyłeś zamówienie jesteś zobowiązany do pozostawienia opinii na temat swojego zamówienia.
6) Czas na wykonanie zamówienia mam nieograniczony. Pamiętaj, że mam życie poza internetem i nie jestem online 24/7, ale staram się jak mogę by oddać pracę jak najszybciej.
7) Proszę o dokładne opisanie wymaganego zamówienia, bardzo ułatwi mi to pracę na wykonanie grafiki dla Ciebie.
8) Jeśli w pracy jest element, który nie jest zgodny z Twoim zamówieniem zgłoś od razu pomyłkę bezpośrednio do mnie w komentarzu z notką, w której znajduje się zamówienie - poprawię.
9) Pracę są wykonywane przeze mnie, więc jakiekolwiek zmienianie i modyfikowanie szablonów jest zabronione!
10) W razie problemów z instalacją szablonu możesz spojrzeć na instrukcję widniejącą na blogu. Jeżeli ciągle będą problemy zgłoś się bezpośrednio do mnie drogą e-mailową.
11) Każde zamówienie składaj na mojej podstronie w wyznaczonym dla tego miejscu! (LINK) Jeśli zamówienie będzie złożone gdzie indziej nie będzie brane przed uwagę.
Wcześniejsze prace były tworzone przez szablonarki: Kellis, Evelyn i Katrina, lecz z prywatnych powodów odeszły.

Aktualizacja regulaminu: 11.07.2016 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz