sobota, 21 maja 2016

[31] EndWitajcie! 
   Na wstępie chciałabym podziękować całej załodze, za możliwość bycia tutaj. Bardzo fajnie się bawiłam i na pewno będę mile wspominać te chwile spędzone tutaj. Niestety opuszczam załogę Sosowej. Za pewne chcecie wiedzieć dlaczego, otóż zauważyłam że od pewnego czasu moja praca idzie na marne. A konkretnie, ludzie (nie piszę tutaj o wszystkich) którzy zamawiają szablony najwidoczniej mają, że tak brzydko ujmę w dupie, mój czas, moją pracę oraz serce włożone w szablon. Bo, nie jest miło kiedy namęczę się z szablonem, a potem dana osoba usunie sobie bloga. Więc po co było zamawiać szablon? 
   Ja wiem, że wszystkim się to zdarza, ale dzieje się to zbyt często. Nikt mi za to nie płaci, robię to całkowicie za darmo, ale to nie jest powód, aby osoba olała graficzkę, która wykonuje dla niego pracę. Także zastanówcie się trzy razy, zanim złożycie zamówienie, naprawdę to ułatwi wszystkim sprawę. 

Przechodząc do sedna sprawy, moja podstrona nie zostanie usunięta, ale będzie wykorzystana na moją prywatną szabloniarnię Purpurowa Grafika, na którą serdecznie zapraszam. No nic, oddaję zaległy szablon Karolinie, mam nadzieje że szablon ci się spodoba, starałam się stworzyć kolorystykę beżową, z domieszką fioletu. 

http://youwakeup.deviantart.com/art/19-End-sosowaszabloniarnia-610343097

4 komentarze:

 1. Świetny szablon, ale szkoda że nas opuszczasz. Rozumiem twoje zawiedzenie, w końcu nikt nie lubi gdy jego praca idzie na marne. Do zobaczenia na purpurowej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że odchodzisz ale dobrze, że nie rezygnujesz całkowicie z grafiki. Mam nadzieję, że dobrze rozwiniesz swoją stronę :)
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń